Kategoriler
Alışveriş Sepetim

İOS Mobil Uygulama

-50 %
İOS Mobil Uygulama
    Web Sitesi Paketi veya E-Ticaret Paketlerinden birini alın, 1 yıllık Domain ve Hosting hediye edelim!
6.999,00 TL
3.499,00 TL
Vergiler Hariç: 3.499,00 TL

Gelişen teknoloji çapında akılı telefonlar yeri yansıtamaz bir yere sahip. Mobil cihazların artan kullanım oranları firmaları akıllı cihazlar için geliştirilen özel aplikasyanlara yöneltiyor. İOS programlama ile çözüm odaklı uygulamalara sahip olun!


Apple'ın iOS Uygulama Stabilitesi

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan İOS mobil platformu dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Stabilite, güvenlik, kullanılabilirlik gibi bir çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilen bu cihazlarda İOS Uygulama Geliştirme hizmeti ile mobil dünyadaki yerinizi alın.


Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir, pazar payınızı arttırabilir, marka gücünüzü arttırabilir ve başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.


Uygulamanız App Store'da!

iOS Uygulama Geliştirme hizmeti kapsamında kurumsal kimliğinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik İOS uygulamalarını geliştiriyoruz.


Her türlü mobil ihtiyacı karşılayacak, firma ve kullanıcı odaklı, özgün tasarımlı, güvenlik yönergelerine uygun, kullanıcı optimizasyonu gibi bir çok detayı Apple standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Markanızın ihtiyaç duyduğu İOS tabanlı mobil uygulama hizmetini firmamızın farkıyla elde edin.


İOS Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme :

Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettiği mobil uygulama hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum :

Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması :

Eskizlerin müşterilere sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımızın sunumu doğrultusunda hazırlanan yeni taslak ile İOS uygulamasının tasarımı onay aşamasına getirilir.

Onay :

Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşteri onayı alınır.

Kodlama :

Tarafımızdan hazırlanan İOS uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteriye sunum yapılır ve onayı alınır.

Teslim :

Kodlanan İOS yazılımı, müşteri onayı alındıktan sonra gerekli alt yapı ve sistem düzenlemeleri yapılarak tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Etiketler:İOS Mobil Uygulama, ,
Telefon
WhatsApp