Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu
    Web Sitesi Paketi veya E-Ticaret Paketlerinden birini alın, 1 yıllık Domain ve Hosting hediye edelim!
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:


E-Ticaret mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur.

Kolay ve anlaşılır ara yüzü ile  kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. E-Ticaret mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme  işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, Pazaryerinden aldığınız siparişleri E-Ticaret mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları E-Ticaret mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.

Dilerseniz ürün güncelleme ve sipariş kontrolü için sitenize özel hazırlanmış cron linkleri ile sunucunuz üzerinden zamanlanmış görev tanımlayarak günün belli zamanlarında otomatik güncellemeler yapabilirsiniz. Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen yönetim modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır.Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.


Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok  güncellemeleri tek tıkla yapabilirsiniz. 


Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.


Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.


7/24 Yazılım Desteği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.


Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .


Çift Taraflı  Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren Trendyol, N11 ve GittiGidiyor da bulunan ürünlerinizi de kendi panelinize aktarabilirsiniz.


Mesajlaşma Sistemi

Trendyol, N11 ve GittiGidiyor da müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.


Otomatik Sipariş Aktarımı

Pazar yerlerinden gelen tüm siparişleri otomatik olarak opencart siparişlerinize aktararak muhasebe yazılımları ile kolayca entegre edebilir ve tüm fatura işlemlerinizi tek noktadan çözebilirsiniz.


Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı?

N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı E-Ticaret Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

          

Etiketler:Pazaryeri Entegrasyonu, ,
Telefon
WhatsApp