Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

İş konumunuza göre farklı E-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan paketleri karşılaştırabilir, farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Her paketin kendini ayrıcı bir özelliği bulunduğu için fiyatları farklılık gösterir. İhtiyacınızı karşılayan paket için ilk yıl ödeyeceğiniz fiyat devam eden yılda sadece domain/hosting bedeli olarak faturalandırılır. 

Paket fiyatı haricinde ek bir ödeme çıkmayacaktır.

Ürünlerimizde destek ve eğitim ücretsizdir. Bizlere mesai saati içinde telefonla ulaşabilir ve uzaktan yardım ile destek alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında mail ile her zaman ulaşabileceksiniz

E-Ticaret sistemlerinde kredi kartı bilgileri 256-Bit SSL sertifikaları ile şifrelenip bankaya şifreli olarak iletilir. İşlemler sırasında kart bilgileri sistemde kayıtlı tutulmaz.


Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme haricinde diğer alternatif ödeme sistemlerini de sisteminizde kullanabilirsiniz.

Eski sitenizdeki verileri almış olduğunuz pakete entegre edebiliriz. Sistemden sisteme değişiklik gösterdiği için bilgilerinizi yazılım ekibimiz inceledikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Bayisi olduğunuz herhangi bir sistemin XML entegrasyonunu yapıyoruz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yazılımlarımız, özellikle Google servisleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Sistem dilerseniz otomatik olarak SEO yapabildiği gibi SEO ayarlarıyla dilediğiniz gibi optimizasyon yapabilirsiniz. Otomatik etiketleme, açıklama, sosyal medya entegrasyonu ve otomatik sitemap oluşturucu kullanabilirsiniz.

Sanal pos entegrasyonunu dilerseniz panelden kendiniz ayarlayabilir ya da bizden ücretsiz destek alarak entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.Telefon
WhatsApp