TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EBRU DOĞAN (PORTFÖY YÖNETİCİSİ)
  • ADRES: NUMUNEBAĞ YOLU ABDİ İPEKÇİ CD NO:1 BAYRAMPAŞA TİCARET MERKEZİ K:1 BAYRAMPAŞA İSTANBUL
  • TELEFON: 0 212 613 9099
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız…

YILLARDIR FATURALI TÜM ÇEKLERİNİZDEKİ İLK TERCİH ŞİRİNOĞLU FAKTORİNG… Hizmetimiz kapınıza kadardır.Çek ve faturayı fakslayın işlemlerin sonucu için biz, sizin yanınıza gelelim.

Sayın Yetkili;

Şirinoğlu Faktoring’in sağladığı hızlı ve kesintisiz nakit akışıyla alımlarınızı peşin yapabilir, pazarlık ve iskonto avantajı elde edersiniz. Maliyetiniz düşer, işletme sermayeniz artar, hedefinize daha kısa sürede ve daha kolay ulaşırsınız. Şirinoğlu Faktoring 1992’den beri, sayıları bugün 70.000’lere varan KOBİ ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyor.

Hızlı ve kesintisiz nakit akışı ! Şirinoğlu Faktoring; faturalı çeklerinizi nakite çevirip, nakit sıkıntınıza son verir.

En uygun faiz oranı ! Şirinoğlu Faktoring; işlemlerinizi piyasa faiz oranlarından daha uygun koşullarda gerçekleştirir.

Yerinde hizmet ! Şirinoğlu Faktoring; ülke genelindeki 49 şubesiyle, Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip faktoring kuruluşudur.

Güçlü ve dinamik kadro ! Şirinoğlu Faktoring; yarım yüzyıla dayanan KOBİ deneyimini, uzman ve dinamik kadrosuyla geleceğe taşır.

Kolay ve sade işlem ! Şirinoğlu Faktoring; size zaman ve emek kaybettirecek hiçbir belge ve anlam veremediğiniz imza istemez

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.