TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
25 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Şimşek (Şirket Sahibi)
  • ADRES: Pınartepe Mh., Turgut Özal Caddesi, No:15 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 212 876 8878
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Tavan Kaplama ve Stropiyer Kartonpiyer İle Tavan Dekorasyonu

Tavan kaplama plakası Eps malzemeden üretilmiş olup, günümüzde strafor olarak da bilinen bir üründür. Isı geçirgenliği çok az denebilecek kadar düşüktür. Bu yüzden daire içlerinde, zeminlerde, duvarlarda, binaların dış yüzeylerinde, kısacası ısı yalıtım ve tasarruf amaçlı olarak her alanda kullanılmaktadır. Peki özellikle neden tavan kaplama? Bunun cevabı dekorasyon alanında kullanılması nedeniyle hem dekor hem de yalıtım olarak avantaj sağlamasıdır. Tavanınızı ya da duvarınızı dekore etmek isteyebilir, bunu yaparkende ısı yalıtımı sağlamış olursunuz.

Bu tavan kaplama dekorasyonu son zamanlarda çıkmış olup, daha yeni tanınan ve kaplandığı alanı güzel gösteren bir malzemedir. Enjeksiyonlu ve press baskılı olmak üzere iki farklı kalınlıkta üretilmektedir. Genelde ısı yalıtımı isteyen müşteriler için enjeksiyonlu ürünü tavsiye etmekteyiz. Dekor amaçlı kullanmak isteyen müşterilere ise press baskılı ürünleri öneriyoruz. Uygulaması gayet basit olan tavan kaplama malzemelerini ister kendiniz yapıştırın isterseniz uygulama ekiplerimiz tarafından tavan kaplama ve stropiyer ürünlerini uygun fiyatlar ile uygulamasını yapalım.

Tavan dekorasyonunda diğer bir ürün kalemi ise stropiyer kartonpiyerdir. Eskiden alçı ile yapılan ve uygulama esnasında çevreyi kirleten bu malzeme artık xps malzemeden üretilmiş olup, uygulaması basit ve temiz bir şekilde yapıştırılıp müşteriye teslim edilir. Farklı desen ve motiflerde üretilen strafor kartonpiyerler, standart 2 metrelik boylarda satılmaktadır. Sitemizden satın almak isterseniz koli bazlı almanız gerekmektedir. Fakat uygulamada ihtiyacınız kadar kaplanır ve ücreti uygulanan kadar tahsil edilir.

Tavan Dekorasyonu

Tavan dekorasyonu önemli olduğu halde, dekorasyon denince hemen akla gelen üç bölgenin dekorasyonudur. Halbuki dördüncü bölge olan tavanlarımız arka planda kalmaktadır. Tavan dekorasyonu dairelerimizde, ofislerimizde, işyerlerimizde ve özel mülklerimizde önemli bir alanı teşkil etmektedir. Tavan dekorasyonu sadece dekorasyon amaçlı değil yalıtım ve izole amaçlı da dekore edilmektedir. Bunun en sık görülen örnekleri, ısı yalıtım ve akustik ses izolasyonlarıdır. Tavan dekorasyonu, her tavanın kendi yüksekliğine ve özelliğine göre dekore edilmelidir.

Daha önceleri tavanlarımız klasik olarak sıvalı ve boyalı yapılmaktaydı. Sonradan kartonpiyer yapıldı. Daha sonra alçı ve alçıpan malzemeleri ile dahada zenginleşti. Günümüz teknolojisinde tavan kaplama ve tavan dekorasyon ürünleri okadar çeşitlidir ki, bizlerin bu konuda ne kadar zengin dekor fikirlerinede sahip olduğumuzu göstermektedir.

Tavan dekorasyonu yalıtım amaçlı ve dekorasyon amaçlı uygulanmaktadır. Yaşadığımız alanların en iyi olması gerekenlerden biri olan tavanlarımız, son zamanlarda daha da güzel olmaya başladı. Burada yapılması gereken tavan dekorasyonlarımızı tasarım ve çizimlerini yaparak ve kalemlerine göre uygulayarak yapmaktır. Bu şekilde yapılan tavan dekorasyonları mükemmel sonuçları da beraberinde getirecektir.

Tavanınızı “kendiniz tasarlayın” linkini takip ederek, dilediğiniz tavan kaplama modelini seçerek, kendi evinizde nasıl duracağını görebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.